AnaSayfam Yap
Favorilere Ekle
Popüler Üyeler
RSS
Piyux.com
Gribin Düşmanı Ozon
Gribin Düşmanı Ozon
Gribin Düşmanı Ozon
25-10-2013 / 07:53:59

Ozon Tedavisi İle Gribi Önlemek Mümkün.

Grip Hastalığında Ozon Terapi - Ozon gazı gribin düşmanı

Havaların ani değişikliği hastalıkları da beraberinde getiriyor. Bu mevsim geçişlerinde dikkatli olmazsak hastalanarak geçirmek zorunda kalabiliriz. Sonbaharın değişen hava koşullarında en çok bizi tehdit eden virüs grip virüsüdür. İnflüenza A,B, ve C virüsünün solunum yoluyla insan vücuduna girmesiyle oluşan grip hafife alınacak bir hastalık değildir. Önlem alınmazsa riskli kişilerde ölüme bile yol açabilir.

Gribin önlenmesi için bağışıklık sisteminin güçlü olması önemlidir. Çünkü virütik bir hastalık olan gripte ancak vücudun kendi savunma sistemi ile başa çıkabiliriz.

Tedavi amaçlı kullanılan ozon, %5 ozon – %95 oksijen karışımından oluşmaktadır. Ozon terapi, aktif oksijen molekülü olan ozon kullanılarak yapılan iyileştirici bir tedavi şeklidir ve dünyada hızla yayılan klinik, hastane ve kürsüleri ile insanlara hizmet götürülmektedir.

Ozon tedavisi; insanda var olan hastalıkları kısmen veya tamamen iyileştiren, yaşam kalitesini artıran, zararlı atıkların vücuttan atılmasını sağlayarak detoks görevi de yapan bir tedavidir. Ozon doğal bir moleküldür ve yan etkisi yoktur.
Bağışıklık sistemini güçlendirmenin bir yolu da ozon tedavisidir. Ozon terapi de denilen ozon tedavisi ile tüm enfeksiyon ajanlarına karşı savunma sistemi hücrelerini artırmak mümkündür. Ozonun ayrıca enfeksiyon ajanlarını doğrudan öldürücü etkisi de vardır. Ozon tedavisi ile vücudu detokslayabiliriz. Zararlı atıkların vücuttan atılmasına yardımcı olan ozon terapi grip virüsünün yok edilmesine yardımcıdır. Çünkü grip yani inflüenza virüsünün dış kısmındaki lipit tabakası ozona hassas bir tabakadır. Ozon hem virüse direkt etki ile hem de vücuttaki savunma sistemi hücrelerini artırarak iki taraflı olarak griple savaşır.

Ozon terapi ile vücutta -viral hastalıkların tedavisinde kullanılan- interferon salınımında artış tespit edilmiştir. Hastalıklarda kullanılan kimyasal içerikli ilaçlar yerine doğal bir molekülle uzmanlar eşliğinde ozon tedavi seansları -çeşitli hastalıklarda olduğu gibi- gripten kurtulmada da iyi bir seçenektir.

Ekleyen : admin
Bu içerik 821 kez okundu.
Ad Soyad :
E-Posta :
Mesajınız :
Güvenlik Kodu :
YORUMLAR
Bu içerik için henüz yorum yapılmamış, ilk yorum yapan siz olmak ister misiniz ?