AnaSayfam Yap
Favorilere Ekle
Popüler Üyeler
RSS
Piyux.com
Boy uzatan basit egzersizler
Boy uzatan basit egzersizler
Boy uzatan basit egzersizler
25-10-2013 / 07:58:16

Boyunuzu uzatmak istiyorsanız  bu egzersizleri yapmanızda fayda var. Dikkat edin yapacağınız egzersizler çok ağır olmamalıdır. Çoğu kişi egzersiz  denince sporun her türünü yapmakta fakat bu onlara yarardan çok zarar getirmektedir.

Kendinize zarar vermeden yapabileceginiz  boy uzatmaya yardımı dokunabilecek bazı basit egzersizleri sıralayalım;

1. Yüksek Hızda Koşma

Bu boy uzaması için harikadır çünkü bacaklarınızın daha uzun olmasına yardımcı olur ve bu da büyük bir kazanç elde edebileceğiniz bölümdür.Yüksek hızlarda koşarsanız vücudunuz çok miktarda büyüme hormonunu salgılar. Bu da hızla uzamanıza yardımcı olur. Yüksek tempoda ne kadar uzun süre koşarsanız vücudunuzun o kadar çok büyüme hormonu salgılar.

2. Metabolizmanızı Hızlandırmak

Metabolizmanızın boy uzunluğuyla çok ilgisi vardır. Metabolizmanın hızlanması ile hemen birkaç santim fark oluşacaktır. Bu daha hızlı bir metabolizmanızın olması ile büyüme hormonu’nun daha çok kullanılması ile ilgilidir. Daha iyi kan dolaşımınız olacağından bu da uzamanıza yardımcı olur. Gün boyunca daha sık yemek yiyerek de metabolizmanızı hızlandırabilirsiniz.

3. Başaşağı Asılmak

Eğer 10 dakika bacaklarınızdan bir yere kendiniz tepetaklak asabilirseniz inanamayacağınız sonuçlar görmeye başlayacaksınız. Bu bacaklarınız dışında sırtınızı da esnetip uzatır. Omurga kemikleriniz az miktarda ayrıldığında vücudunuz boşlukları kemikle doldurup omurganızın uzamasını sağlar. Kesinlikle 20 dakikadan fazla bu şekilde kalmayın. Dikkatlice yapmaya özen gösterin.

4. Yüzmek

Yüzmek bütün vücudunuzu esnetir ve uzatır. Vücudunuz için en iyi egzersizdir. Kulaçların etkisi muhteşemdir ve sadece uzamada farkı hissetmeyecek, omuzlarınızın da daha genişlediğini de göreceksiniz.

5. Sırtı Esnetmek

Bacaklarınızı omuz genişliğinde açarak ayakta durun, sırtınıza kollarınızı kavuşturarak ulaşın. Öne doğru yavaşta uzanın. Bu uzamaya da katkısı olan çok iyi bir sırt esneme pozisyonudur.

Boyunuzun uzamasını istiyorsanız bu ipuçlarını hayatınızın rutin programına alın ve uygulayın.

 

boy uzatma, boyum, kısa boy, boy uzatma ilaçları, kaç yaşına kadar boy uzar, boy kısalığı, boy uzatan bitkiler, insan boy, doğal boy uzatma. ahmet maranki boy uzatma, bitkisel boy uzatma, boy uzatma video, çocuklarda boy uzaması, telkinle boy uzatma, boy uzatma ilacı, boy uzatan bitki, boy uzaması için yapılması gerekenler. boy uzatan şifalı bitkiler, erkeklerde boy kaç yaşına kadar uzar, boy uzatma otu, çocuklarda boy uzatma, boy uzatan gıdalar, boyun uzatma, kızlarda boy kaç yaşına kadar uzar.


boy uzatmak için yapılması gerekenler, boy uzatan ayakkabı tabanı, ömer coşkun boy uzaması, boy uzatma kuru, çocuklarda boy kısalığı, boy uzatma iğnesi, boy uzatan ürünler, boy kısalığı tedavisi. boy uzatan taban, boy kısalıgı,boy uzatan terlik, platesle boy uzatma, bebeklerde boy uzaması, boy kısalığına çözüm, boy uzatan çay. boy uzatan meyveler, yetişkinlerde boy uzatma, boy kaç yaşa kadar uzar, çocuklarda boy uzunluğu, boy uzatma tabanlığı, boy uzatma tozu. bebeklerde boy uzatan besinler, boy uzatan sebzeler, boy uzatan bitki çayı, çocuklarda boy ortalaması, boy uzatma ayakkabısı, boy uzatan balıklar, boy uzatan tabanlıklar.

boy uzatan kür, boy uzatan bitkisel çay, 1 ayda boy uzatma, pilatesle boy uzatma, bitkisel boy uzatma yöntemleri, kısa sürede boy uzatma, boy uzatan iğne, bayanlarda boy kaç yaşına kadar uzar, boy uzatmak istiyorum, boy uzatmak için doğal yöntemler, boy uzatma yiyecekleri, boy uzatan şeyler, boy uzatmak için ne yemeliyiz, boy uzatan yiyecekler nelerdir. boy uzatan plates hareketleri, boy uzatmak için ne yapmalıyım, boy uzatma duası, çocuklarda boy uzatan yiyecekler.

boy uzatmak için şifalı bitkiler, boy uzatmaya yardımcı besinler, telkinle boy uzatmak, boy uzatan tabanlar, boy uzatan bitkiler nelerdir, boy uzatan bitki kürü, boy uzatan besinler nelerdir, kısa boy kaç cm dir, boy uzatma telkini, boy uzatmanın en kolay yolu, ilaçla boy uzatma, kısa boy sınırı, boy uzatmanın bitkisel yolları, hızlı boy uzatma yöntemleri, 18 yaşında boy uzatma, boy uzatmanın yolları nelerdir, boy uzatmanın püf noktaları, boy uzatan egzersiz hareketleri, boy uzatan yiyecek ve içecekler, zıplayarak boy uzatma, boy uzatma telkinleri, boy uzatma taktikleri.

Ekleyen : admin
Bu içerik 809 kez okundu.
Ad Soyad :
E-Posta :
Mesajınız :
Güvenlik Kodu :
YORUMLAR
Bu içerik için henüz yorum yapılmamış, ilk yorum yapan siz olmak ister misiniz ?