AnaSayfam Yap
Favorilere Ekle
Popüler Üyeler
RSS
Piyux.com
İşte Yıldırım'ın eşkal tespit fotoğrafı
İşte Yıldırım'ın eşkal tespit fotoğrafı
İşte Yıldırım'ın eşkal tespit fotoğrafı
07-07-2011 / 08:36:04

4 günlük gözaltı süresi dolan Aziz Yıldırım rapor aldığı için hakkındaki gözaltı kararı dün kalktı. Savcı yeniden yakalanma emri çıkardı. Tedavi bitince savcıya çıkacak olan Aziz Yıldırım'ın polisteki eşkal tespit fotoğrafını Habertürk ele geçirdi.

AVUKATI BİR GALATASARAYLI

Şike soruşturmasındaki Aziz Yıldırım'ın avukatı Prof. Dr Köksal Bayrafktar Galatasaray Lisesi mezunu ve GS Üniversitesi'nde hocalık yaptı

Türkiye'yi sarsan şike operasyonu kapsamında, Pazar sabah erken saatlerde gözaltına alınan Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım'ın gözaltı kararı sağlık sorunları nedeniyle kaldırıldı. Poliste ifadesi alınmayan Yıldırım için prosüdür gereği savcılık tarafından yakalama kararı çıkarılması talep edildi.

Aziz Yıldırım bu karırın ardından polis nezaretinde hastanede kalacak. Yıldırım'ın sağlık durumunun iyiye gitmesinin ardından, prosüdür gereği çıkarılan yakalama emri gereği savcılıkta ifade vermesi bekleniyor.

aziz-yildirim-eskal

TEDAVİSİ TAMAMLANDIKTAN SONRA İFADE VERECEK

4 günlük gözaltı süresi sabah dolacak olan Aziz Yıldırım bu geceyi de hastanede geçirecek ve Yıldırım'ın gözaltı süresi sağlık sorunları sebebiyle uzatılmadı. Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım hastanede tedavi görmeye devam edecek ve hastaneden taburcu edildikten sonra emniyete gitmeden doğrudan savcıya ifade verecek.


KARDEŞİ ACAR YILDIRIM, AZİZ YILDIRIM'I ZİYARET ETTİ

Futbolda şike iddialarına yönelik operasyon kapsamında gözaltına alınan ve rahatsızlığı nedeniyle İstanbul Üniversitesi Kardiyoloji Enstitüsünde tedavisine devam edilen Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım'ın kardeşi Acar Yıldırım, enstitüye geldi.
Aziz Yıldırım'ın sağlık durumuyla bilgi almak için enstitüye gelen Acar Yıldırım, enstitüye girdikten sonra hastane bahçesine çıkarak bir süre burada bekledi.
Öte yandan, Fenerbahçe Kongre Üyesi bir grup kadın da Aziz Yıldırım'a destek için enstitüye geldi. Grup adına basın mensuplarına açıklama yapan Gönül Çaylı, Aziz Yıldırım'a seslerini duyurmak için geldiklerini söyledi.
Daha sonra beraberindekilerle enstitüye giren Çaylı, çıkışında Aziz Yıldırım ile görüşemediklerini aktardı. Yıldırım'ın sağlık durumunun iyi olduğunun söylendiğini belirten Çaylı, ''İnşallah öyledir'' dedi.
Fenerbahçeli bir taraftar da, yaşananların iftira olduğunu savunarak, ''Allah Aziz Başkanı başımızdan eksik etmesin. Büyük Başkan, en büyük Fenerbahçe'' diyerek slogan attı.
ARKA KAPIYI TERCİH ETTİLER

Başkan Yıldırım'ın ziyaretine gelenlerin arasında Kadıköy Belediye Başkanı Selami Öztürk de yer aldı. Öztürk ve Fenerbahçe'nin bazı yöneticileri Başkan Yıldırım'ın tedavi gördüğü bölüme gitmek için hastanenin arka kapısını kullandı. Kadıköy Belediye Başkanı Öztürk ve yöneticilerin bazıları, hastanenin arka kapısından çıkmayı tercih etti.

Kadıköy Belediye Başkanı Öztürk, Yıldırım'ın sağlık durumuyla ilgili şunları söyledi: "Doktorundan izin aldık. Moralini çok iyi gördüm. Bizi güler yüzle karşıladı. Doktorlar ziyareti uzatmamamız konusunda bizi uyardı. Bu yüzden içerde fazla kalmadık."

"BİR YARGILAMA SÜRECİ VAR. BU SÜRECİN DEVAM EDECEĞİNİ DÜŞÜNÜYORUM"

Soruşturmayla ilgili adli sürecin devam ettiğini hatırlatan Öztürk, "Gözaltı süresi kalktığı için serbest görüşme oldu. Bir yargılama süreci var. Bu sürecin devam edeceğini düşünüyorum" ifadelerini kullandı. Fenerbahçe yöneticileri ise Aziz Yıldırım'ın sağlık durumuyla ilgili sorulara cevap vermedi

Kategori : Spor
Ekleyen : admin
Bu haber 1628 kez okundu.
Ad Soyad :
E-Posta :
Mesajınız :
Güvenlik Kodu :
YORUMLAR
Bu içerik için henüz yorum yapılmamış, ilk yorum yapan siz olmak ister misiniz ?