AnaSayfam Yap
Favorilere Ekle
Popüler Üyeler
RSS
Piyux.com
Forma bahane kriz şahane
Forma bahane kriz şahane
Forma bahane kriz şahane
24-06-2011 / 08:38:21

Galatasaray'da seçimin hemen ertesinde ortaya atılan 'Bülent Tulun Florya'da krize yol açar' iddiası gerçek oldu

Elmander ve Ceyhun İnan'ın ardından Ujfalusi'ye de Florya'da kapalı kapılar ardında tek başına imza attıran ve Galatasaray yönetiminin büyük bir bölümünün "Kendisi profesyonel çalışanımız ama yönetimin önüne geçmeye başladı" diyerek sıkıntısını dile getirdiği Bülent Tulun'un Aysal yönetimini ikiye böldüğü öne sürüldü.

İkinci Başkan Ali Dürüst'ün "Nike ile anlaştık. Sen Adidas formayla Ujfalusi'ye imza attırıyorsun" şeklindeki çıkışı üzerine Tulun'un "Nike ile sözleşmemiz 1 Temmuz'da başlıyor" cevabını verdiği öğrenildi.

AYSAL'A RAPOR VERİYOR
İkinci Başkan Ali Dürüst'ün bu sponsorluk meselesini, Bülent Tulun'un Florya'da Başkan Ünal Aysal dışında kimseyi bilgindirmeden çalışmasından duyduğu rahatsızlıktan dolayı büyüttüğü ve sportif koordinatör Tulun'a "Transferleri bitmiş gibi medyaya aktarıyorsunuz. Ancak taraftarın önünde açıklamasını yapmak bize düşüyor" diye çıkıştığı da gelen haberler arasında.

FİYATI DA KRİZ
Ujfalusi'nin bonservis dahil iki yıllık maliyetinin 8 milyon Euro'ya yakın olması da Galatasaray yönetiminde bazı isimleri rahatsız etti. Bazı yöneticilerin "Temmuz'da genel kuruldan borçlanma yetkisi isteyeceğiz. 33 yaşındaki futbolcuya servet döküyoruz" dedikleri öğrenildi.

Kategori : Spor
Ekleyen : admin
Bu haber 1670 kez okundu.
Ad Soyad :
E-Posta :
Mesajınız :
Güvenlik Kodu :
YORUMLAR
Bu içerik için henüz yorum yapılmamış, ilk yorum yapan siz olmak ister misiniz ?